منو
X

تصویر
نگین نجمی
جراح زیبایی
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر نگین نجمی هستم (شماره نظام پزشکی: ۱۰۵۱۶۷)، دارای تخصص در زمینه ی جراحی گوش و حلق و بینی. من نیز مانند دیگر متخصصان این شاخه از پزشکی با آناتومی، فیزیولوژی و عارضه های گوش، گلو، بینی، سر و گردن آشنایی داشته و مهارت لازم جهت به کارگیری اقدامات مراقبتی و درمانی مناسب را کسب کرده ام. اقدامات درمانی که ارائه می شوند بسته به نوع و شدت بیماری ها می تواند دارویی، جراحی و یا ترکیبی از هر دو باشد. لازم به ذکر است که فعالیت من تنها شامل ارائه ی خدمات درمانی بیماری های گوش و حلق و بینی نمی شود، بلکه خدمات زیبایی صورت و بینی را نیز ارائه می کنم.
برای آشنایی بیشتر شما می توانم در این قسمت به شرح بخشی از خدمات خود بپردازم:
درمان بیماری های گوش (کاهش شنوایی و پیر گوشی، عفونت های گوش میانی و خارجی، عدم تعادل و سرگیجه، کیست و تومور، پارگی پرده گوش، آلرژی ها، انسداد کانال گوش، اتواسکلروز، …)، درمان بیماری های حلق (بیماری های بخش لوزه مانند سنگ لوزه، لوزه سوم و التهاب، بیماری های حنجره مانند لارنژیت حاد و مزمن، تومور، گرفتگی صدا و تروماها، التهاب گلو، گلو درد، اختلال در بلع، مشکلات تنفسی، …)، درمان بیماری های دهان (مشکلات چشایی، ضایعات دهانی، زخم ها، کیست، عفونت، التهاب زبان، …)، جراحی آندوسکوپی سینوس، درمان بیماری های بینی (مشکلات بویایی، شکستگی، پولیپ، تومورهای حفره بینی، آلرژی، التهاب، …)، درمان بیماری های سر و گردن (عفونت های سطحی و عمقی، توده های خوش خیم و بد خیم، …)، جراحی زیبایی بینی های گوشتی و استخوانی (رینوپلاستی)، جراحی اصلاح انحراف تیغه بینی (سپتوپلاستی)، جراحی زیبایی پلک تحتانی و فوقانی (بلفاروپلاستی)، جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)، تزریق ژل، تزریق بوتاکس، و غیره.
افرادی که از صدمات و بیماری های گوش، گلو، بینی، سر و گردن رنج می برند و یا نیاز به انجام جراحی های زیبایی صورت و بینی، و خدمات غیر تهاجمی زیبایی مانند تزریقات زیبایی دارند می توانند با من در ارتباط باشند.
هم اکنون بعد از چند سال فعالیت تخصصی و تجربه ی انجام جراحی های موفقیت آمیز درمانی و زیبایی در خدمت شما عزیزان می باشم.
لازم به ذکر می باشد که در حال حاضر روزهایی در هفته را در مطب شخصی حضور داشته و آماده ی پذیرش و ویزیت شما مراجعین محترم می باشم. لطفا پیش از مراجعه با شماره تلفن های ثبت شده تماس گرفته و از برنامه ی کاری من اطلاع پیدا کنید، هم چنین با هماهنگی و وقت قبلی به مطب مراجعه فرمایید.
آدرس ایمیل نیز در این صفحه درج شده، برای ارتباط با من می توانید از طریق آدرس ایمیل نیز اقدام فرمایید. آدرس وبسایت بنده نیز در این پروفایل موجود است برای مشاهده نمونه جراحی های زیبایی من، می توانید به سایت مراجعه کنید.

مشخصات
 • جنسیت زن
 • وابسته به کلینیک
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی متخصص و جراح گوش و حلق و بینی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر نگین نجمی، دکتر نجمی، دکتر نگین نجمی جراح عمومی، دکتر نگین نجمی جراح پلاستیک، دکتر نگین نجمی جراح زیبایی، دکتر نگین نجمی فوق تخصص جراحی پلاستیک، دکتر نگین نجمی فوق تخصص زیبایی، دکتر نگین نجمی فوق تخصص ترمیمی و سوختگی، دکتر نگین نجمی متخصص گوش و حلق و بینی، دکتر نگین نجمی جراح بینی، دکتر نگین نجمی رینوپلاستی، دکتر نگین نجمی فوق تخصص آندوسکوپی بینی و سینوس، دکتر نگین نجمی فوق تخصص جراحی قاعده جمجمه
تخصص ها
 • جراح زیبایی
 • دکتر جراح پلاستیک
 • دکتر زیبایی
 • متخصص زیبایی
تصویر
نگین نجمی
جراح زیبایی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص زیبایی. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر