منو
X

تصویر
فرخ سواددار
فوق تخصص جراحی پلاستیک
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

80%

دانش و مهارت

80%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

60%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر فرخ سواددار، فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی (شماره نظام پزشکی: ۵۴۷۵۲) و عضو هیأت علمی دانشگاه هستم. هم چنین عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز می باشم. تا به امروز خدمات مراقبتی، تشخیصی، درمانی، زیبایی و همینطور آموزشی متعددی را ارائه کرده ام و در درمانگاه ها و کلینیک های مختلفی فعالیت داشته ام، از جمله کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایرانیان واقع در قم که همچنان فعالیت من در این کلینیک ادامه داشته و در کنار دیگر همکاران خود در خدمت مراجعه کنندگان گرامی می باشم، علاوه بر این روزهایی در هفته را نیز در مطب شخصی حضور داشته، و آماده ی پذیرش و ویزیت بیماران و زیباجویان عزیز می باشم.
در این قسمت جهت آشنایی بیشتر کاربران گرامی به اختصار به شرح فعالیت ها و سوابق تحصیلی و شغلی خود می پردازم:
لازم به ذکر است که بعد از اتمام دوره دبیرستان (دبیرستان شهدا اهواز) و شرکت در آزمون سراسری موفق به کسب رتبه برتر کنکور (رتبه ۵ منطقه) و قبولی در رشته ی پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی تهران شدم، بعد از فارغ التحصیلی و اخذ دکترای عمومی، مجدد در آزمون دستیاری شرکت کرده و یک دوره ی چهار ساله را نیز در رشته ی تخصصی جراحی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی ایران گذرانده ام، و نهایتا دوره ی فوق تخصصی خود در رشته ی جراحی پلاستیک را نیز در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران سپری کردم و در طی این دوره در تمامی زمینه ها از جمله جراحی های زیبایی بدن، جراحی فک و صورت، جراحی های میکروسکوپی، درمان ناهنجاری های مادرزادی، تومورهای پوستی (خوش خیم و بد خیم)، … آموزش دیده و مهارت کسب کرده ام. بعد از فارغ التحصیلی و اخذ دانشنامه فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی (رتبه اول برد کتبی جراحی پلاستیک)، و در سال ۱۳۹۸ فعالیتم را در مطب شخصی خود در قم آغاز کردم و تا کنون خدمات بسیاری را ارائه کرده ام و تجربه ی انجام بیش از چند هزار عمل جراحی موفقیت آمیز را در کارنامه ی کاری خود دارم.
افرادی که نیاز به انجام جراحی زیبایی برای رفع نواقص و بدشکلی های بدن و صورت خود دارند، و هم چنین عزیزانی که به دلایل مختلفی هم چون مادرزادی، سوختگی، بیماری هایی مانند سرطان و یا تصادف نیاز به جراحی پلاستیک و ترمیم و بازسازی عضوی از بدن خود دارند، می توانند برای مشاوره و درمان با من در ارتباط باشند. همانطور که پیش تر اشاره شد، در حال حاضر روزهایی در هفته را هم در مطب (روزهای زوج از ساعت ۵ عصر الی ۸ شب) و هم در کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایرانیان (روزهای یکشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۲ بعد از ظهر) حضور دارم و در خدمت شما عزیزان مراجعه کننده می باشم.
خدمات اصلی من به شرح زیر است:
لیپوساکشن (حذف و برداشتن چربی اضافی بدن با دستگاه)، لیپوماتیک (شکم، باسن، ران، پهلوها، …)، جراحی ماموپلاستی و پروتز سینه، ژنیکوماستی (جراحی و رفع بزرگی سینه در آقایان)، ابدومینوپلاستی (زیبایی شکم)، رینوپلاستی (زیبایی بینی)، فیس لیفت (جراحی زیبایی صورت)، بلفاروپلاستی (زیبایی پلک)، اتوپلاستی (زیبایی گوش)، پیکرتراشی، تزریق چربی، تزریق ژل و بوتاکس، لیفت پیشانی اندوسکوپیک، جراحی ترمیمی بینی، و غیره.
شما می توانید جهت ارتباط با من روزهای اشاره شده در مطب و یا کلینیک تخصصی ایرانیان حضور داشته باشید. لطفا برای اطلاعات بیشتر و هم چنین هماهنگی قبلی با شماره تلفن های درج شده تماس حاصل فرمایید. برای دیدن رزومه و نمونه جراحی های بنده نیز می توانید به وبسایت ثبت شده در این پروفایل مراجعه داشته باشید.

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایرانیان قم
 • تجارب / مهارت ها هیأت علمی دانشگاه و معاون آموزشی گروه جراحی؛ رتبه اول برد کتبی جراحی پلاستیک؛ رتبه اول آزمون ورودی جراحی پلاستیک
 • دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
 • رشته تحصیلی جراحی پلاستیک و زیبایی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی فوق تخصص
 • کلمات کلیدی دکتر فرخ سواددار، دکتر سواددار، دکتر فرخ سواددار جراح عمومی، دکتر فرخ سواددار جراح پلاستیک، دکتر فرخ سواددار جراح زیبایی، دکتر فرخ سواددار فوق تخصص جراحی پلاستیک، دکتر فرخ سواددار فوق تخصص زیبایی، دکتر فرخ سواددار فوق تخصص ترمیمی و سوختگی، دکتر فرخ سواددار جراح بینی، دکتر فرخ سواددار متخصص رینوپلاستی، دکتر فرخ سواددار جراح پلاستیک قم، دکتر فرخ سواددار جراح زیبایی تهران
تخصص ها
 • جراح زیبایی
 • دکتر جراح پلاستیک
 • دکتر زیبایی
 • متخصص زیبایی
 • فوق تخصص جراحی پلاستیک
 • فوق تخصص زیبایی
تصویر
فرخ سواددار
فوق تخصص جراحی پلاستیک
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص زیبایی. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر