منو
X

تصویر
غلامرضا امیریان
فوق تخصص جراحی پلاستیک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر غلامرضا امیریان، متخصص جراحی عمومی، و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستم به شماره نظام پزشکی: ۵۲۷۲۶٫
بنده در حال حاضر عضو هیأت علمی گروه جراحی عمومی، دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه (مرتبه علمی: استادیار) نیز می باشم. تا به امروز در کنار ارائه ی خدمات درمانی و زیبایی، فعالیت های آموزشی، مشاوره ای و پژوهشی متعددی نیز داشته ام، و موفق به نگارش و چاپ چندین مقاله علمی خود در نشریه ها و مجله های علمی- پژوهشی معتبر در داخل و خارج از کشور، و مشاوره و راهنمایی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در روند اجرا و انجام پایان نامه های تحصیلی شده ام.
لازم به ذکر است که در حال حاضر در دو مرکز آموزشی- درمانی طالقانی و دکتر محمد کرمانشاهی فعالیت می کنم، هم چنین روزهایی در هفته را در مطب شخصی خود (در کرمانشاه) حضور داشته و در خدمت بیماران و زیباجویان عزیز می باشم.
.
بنده بعد از فارغ التحصیلی و اخذ فوق تخصص خود در سال ۱۳۹۴، تا به امروز خدمات درمانی و زیبایی بسیاری را ارائه کرده ام، و تجربه ی انجام بیش از چند هزار عمل جراحی موفقیت آمیز اعم از ترمیمی و زیبایی را در کارنامه ی کاری خود دارم.
تخصص اصلی من انجام جراحی هایی از قبیل جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)، جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی)، جراحی ثانویه و ترمیمی بینی، جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)، جراحی زیبایی شکم (ابدومینوپلاستی)، جراحی زیبایی سینه اعم از پروتز سینه، ماموپلاستی و لیفت، جراحی کوچک کردن سینه آقایان (ژنیکوماستی)، خدمات غیر تهاجمی زیبایی نظیر تزریق ژل و بوتاکس، و… می باشد.
افراد بسیاری روزانه جهت مشاوره با هدف انجام جراحی های ترمیمی و زیبایی، نزد من مراجعه دارند. وظیفه ی من نیز بعد از بررسی های لازم و اینکه آیا فرد کاندید مناسبی برای جراحی است! بازگو کردن عوارض احتمالی برخی از جراحی ها، و نتیجه ای است که مراجعه کننده بعد از انجام جراحی می گیرد. البته بسیاری از مراجعین خوشبختانه بعد از انجام جراحی و پشت سر گذاشتن دوران نقاهت از نتیجه جراحی خود رضایت دارند. شما نیز چنانچه متقاضی انجام جراحی های زیبایی صورت و بدن هستید می توانید با هماهنگی قبلی نزد بنده مراجعه داشته باشید.
شماره تلفن به همراه آدرس مطب در این صفحه درج شده است، می توانید برای دریافت اطلاعات دقیق تر با شماره تلفن ثبت شده تماس بگیرید.

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک
 • تجارب / مهارت ها نگارش و انتشار چندین مقاله علمی در ژورنال های معتبر علمی- پژوهشی در داخل و خارج از کشور از جمله مقاله (Maintaining the nipple areola complex sensation in patients undergoing superomedial reduction mammoplasty surgery in Taleghani Hospital, Kermanshah) منتشر شده در Medical Science در سال 2020، مقاله (Investigating the Success of Cover Flap in Patients with Bedsore) منتشر شده در Journal of Molecular Biology Research در سال 2019، و...؛ استاد راهنما و مشاور بسیاری از پایان نامه های تحصیلی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از جمله استاد راهنمای پایان نامه هایی با موضوعات (مقایسه روش ترمیم بیماران با Tip injury بین دو روش ترمیم با Flapو ترمیم با با secondary intention در طول سال ۱۳۹۷ تا ۱۳۹۸ در بیمارستان طالقانی کرمانشاه) در سال 1398، (بررسی موفقیت پوشش فلپ در بیماران زخم بستر) بین سال های 1396 تا 1401، (بررسی مقایسه ای میزان تشکیل سروما به دنبال ابدومینوپلاستی در دو روش با و بدون پلیکیشن فاسیا از مرداد ۱۳۹۵-۱۳۹۶ در بیماران مراجعه کننده به درمانگاه جراحی پلاستیک) بین سال های 1396 تا 1397، (بررسی میزان باقی ماندن چربی بعد از ۲ ماه تزریق چربی در پوست صورت در بیماران مراجعه کننده به مرکز آموزشی درمانی طالقانی در طی سال های ۹۵-۱۳۹۴) بین سال های 1395 تا 1396، (بررسی حفظ میزان عصب دهی و حس کمپلکس نیپل آرئول NAC در بیمارانی که تحت عمل جراحی supramedial reductive mammoplasty در بیمارستان طالقانی شهرستان کرمانشاه طی سال های ۹۵-۱۳۹۴) در سال 1395، (بررسی نتایج درمانی بازسازی آسیب های شدید ساق اندام تحتانی ترومای grade III گاستریلو در بیمارستان طالقانی کرمانشاه طی سال های ۹۲ و ۹۳) در سال 1394، (مقایسه اثرتزریق مارکائین در دو محل زیرفاسیا و زیر جلد هرنیوپلاستی اینگوینال یک طرفه در میزان کاهش درد) در سال 1387، (بررسی مقایسه ای عوارض بستن استامپ آپاندیس در دو روش لیگاتور ساده و پرس کردن) در سال 1387، و...
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی فوق تخصص
 • کلمات کلیدی دکتر غلامرضا امیریان، دکتر غلامرضا امیریان کرمانشاه، فوق تخصص جراحی پلاستیک، عمل بینی کرمانشاه، جراح بینی کرمانشاه
تخصص ها
 • جراح زیبایی
 • دکتر جراح پلاستیک
 • دکتر زیبایی
 • متخصص زیبایی
 • فوق تخصص ترمیمی و سوختگی
 • فوق تخصص جراحی پلاستیک
 • فوق تخصص زیبایی
 • متخصص ترمیمی و سوختگی
تصویر
غلامرضا امیریان
فوق تخصص جراحی پلاستیک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص زیبایی. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر