منو
X

تصویر
سید یوسف حسینی اقدم
دکتر جراح پلاستیک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر سید یوسف حسینی اقدم هستم، متخصص گوش و حلق و بینی (ENT)، و جراح زیبایی بینی به شماره نظام پزشکی ۳۹۸۸۸٫ تا کنون خدمات تشخیصی، درمانی و زیبایی متعددی را به عنوان یک متخصص اتورینولارینگولوژی، و جراح زیبایی ارائه کرده ام و تجربه ی انجام چندین هزار عمل جراحی درمانی و زیبایی موفقیت آمیز را در کارنامه ی کاری خود دارم.
افراد بسیاری روزانه به مطب بنده مراجعه دارند که به عارضه های گوش و گلو و بینی مبتلا هستند و یا به دنبال انجام جراحی های زیبایی (اصلاح عیوب ظاهری بینی، ترمیم بینی، زیبایی سازی صورت، جراحی زیبایی پلک، …) و خدمات کم تهاجمی زیبایی (تزریقات زیبایی نظیر تزریق فیلر، تزریق چربی و بوتاکس) می باشند.
تأکید من به عنوان یک متخصص و جراح زیبایی این است که افرادی که قصد انجام جراحی های زیبایی را دارند دقت داشته باشند متخصصی که انتخاب می کنند تبحر و تخصصی کافی در زمینه ی جراحی های زیبایی داشته باشد، میزان رضایت مندی بیماران دکتر مورد نظر را بررسی کنند، نمونه کارهای دکتر را قبل از مشاوره و جراحی حتما دیده باشند. نکته ی دیگری که به خصوص در مورد عمل زیبایی بینی باید در نظر داشته باشید این است که نتیجه جراحی بستگی به آناتومی بینی شما نیز دارد و بهتر است متخصص صادقانه در نوبت مشاوره این مسائل را با شما مطرح کند. برای مثال زیباجویانی که بینی های گوشتی با بافت سفتی دارند اغلب بعد از جراحی نتیجه دلخواه خود را به دست نمی آورند از این رو بسیاری از متخصصان تمایلی به جراحی این مدل بینی ها ندارند چرا که نتیجه جراحی برای آنها نیز راضی کننده نیست. در صورتی که مراجعه کننده تمایل زیادی داشته باشد باید این نکته را در نظر داشته باشد که تغییرات بعد از عمل می تواند بسیار جزئی باشد. کاندیدهای مناسب رینوپلاستی (عمل زیبایی بینی) افرادی با بینی های کاملا استخوانی و با پوست نازک می باشند که می توانند بهترین نتیجه را از عمل خود بگیرند.
زیباجویان عزیزی که قصد انجام رینوپلاستی و دیگر جراحی های زیبایی نزد بنده را دارند می توانند قبل از مراجعه نمونه جراحی های بنده را هم در وبسایت و هم صفحه شخصی بنده در اینستاگرام مشاهده کنند و بعد برای تعیین نوبت اقدام کنند.
لازم به ذکر می باشد که برنامه ی کاری من شامل عصر روزهای شنبه و یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه (۵ عصر الی ۷) می شود.
راه های ارتباطی با منشی نیز در این صفحه درج شده، برای اطلاعات بیشتر لطفا از طریق آدرس ایمیل و یا شماره تلفن های درج شده اقدام فرمایید.

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی متخصص و جراح گوش و حلق و بینی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر سید یوسف حسینی اقدم، دکتر حسینی اقدم، دکتر سید یوسف حسینی اقدم جراح عمومی، دکتر سید یوسف حسینی اقدم جراح پلاستیک، دکتر سید یوسف حسینی اقدم جراح زیبایی، دکتر سید یوسف حسینی اقدم فوق تخصص جراحی پلاستیک، دکتر سید یوسف حسینی اقدم فوق تخصص زیبایی، دکتر سید یوسف حسینی اقدم فوق تخصص ترمیمی و سوختگی، دکتر سید یوسف حسینی اقدم متخصص گوش و حلق و بینی، دکتر سید یوسف حسینی اقدم جراح بینی، دکتر سید یوسف حسینی اقدم رینوپلاستی، دکتر سید یوسف حسینی اقدم فوق تخصص آندوسکوپی بینی و سینوس، دکتر سید یوسف حسینی اقدم فوق تخصص جراحی قاعده جمجمه
تخصص ها
 • جراح زیبایی
 • دکتر جراح پلاستیک
 • دکتر زیبایی
 • متخصص زیبایی
تصویر
سید یوسف حسینی اقدم
دکتر جراح پلاستیک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص زیبایی. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر