منو
X

تصویر
داور قانونی مهابادی
جراح زیبایی
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر داور قانونی مهابادی هستم، متخصص و جراح گوش و حلق و بینی به شماره نظام پزشکی: ۲۳۵۷٫ تا به امروز خدمات مراقبتی، تشخیصی و درمانی بسیاری را به هموطنان عزیز ارائه کرده ام علاوه بر این با توجه به تخصصی که در حیطه ی جراحی زیبایی بینی دارم جراحی های موفقیت آمیز بسیاری را انجام داده ام.
من نیز مانند دیگر متخصصان این شاخه از پزشکی با آناتومی، فیزیولوژی و سایر عارضه های نواحی گوش، گلو، بینی، سر و گردن آشنایی داشته و مهارت لازم برای به کارگیری خدمات مراقبتی، تشخیصی، درمانی و هم چنین زیبایی را کسب کرده ام.
گوش، حلق و بینی انسان میتواند با عارضه های متعددی مواجه شود، این عارضه ها گاهی می توانند به شکل تروما و بر اثر یه عامل خارجی، گاه مادرزادی و یا گاهی به دلیل یک عامل درونی بروز پیدا کنند. از میان شایع ترین آنها که شاید خود شما نیز تا کنون آنها را تجربه کرده باشید می توان به بیماری های گوش (اوتیت، پیر گوشی، آسیب دیدگی پرده گوش، عدم تعادل یا سرگیجه مرتبط با گوش، تومور، وزوز گوش، …)؛ بیماری های حلق و حنجره (لارنژیت، فارنژیت، آپنه انسدادی، تومور حنجره، بزرگی لوزه، لوزه سوم، ضایعات لوزه مانند سنگ لوزه، اختلال در بلع، آسیب دیدگی حنجره، …)؛ بیماری های دهان (آبسه، زخم های دهانی، شکاف کام و لب شکری در نوزادان، سنگ غدد بزاقی، التهاب زبان، مشکلات چشایی، …)؛ بیماری های سر و گردن (آبسه های سطحی و عمقی، ضایعات عروقی، توده های بدخیم و خوش خیم، …)؛ بیماری های سینوس و بینی (التهاب و عفونت سینوس ها، پولیپ بینی، خون دماغ شدن، شکستگی بینی، تومور بینی، مشکلات بویایی، مشکلات تنفسی، …)؛ و غیره اشاره کنم.
افراد بسیاری نزد من مراجعه دارند که از این بیماری ها و آسیب ها رنج می برند که خوشبختانه با به کارگیری بهترین و مؤثرترین راهکارهای درمانی، بیماری شان برطرف و رفته رفته سلامتی خود را به دست می آورند، هم چنین زیباجویان بسیاری برای مشاوره نزد من مراجعه دارند که تمایل به ایجاد تغییراتی در فرم بینی خود دارند، که بعد از انجام بررسی های لازم و انجام آزمایش های مورد نیاز، نوبت عمل آنها تعیین شده و متناسب با اجزای صورت زیباجو و مطابق با معیارهای زیبایی عمل جراحی انجام می شود.
در صورتی که شما نیز به بیماری های نام برده دچار شده اید و یا نیاز به انجام جراحی های زیبایی دارید می توانید برای معاینه و مشاوره با من در ارتباط باشید.
هم اکنون روزهایی در هفته را در مطب حضور داشته و آماده ی پذیرش و ویزیت شما بیماران و زیباجویان عزیز می باشم. لطفا برای دریافت نوبت قبلی با شماره تلفن مطب که در کادر مربوط به اطلاعات تماس درج شده است تماس حاصل فرمایید.

مشخصات
  • جنسیت مرد
  • وابسته به کلینیک
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی متخصص گوش و حلق و بینی، و جراحی سر و گردن
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
  • کلمات کلیدی دکتر داور قانونی مهابادی، دکتر قانونی مهابادی، دکتر داور قانونی مهابادی جراح عمومی، دکتر داور قانونی مهابادی جراح پلاستیک، دکتر داور قانونی مهابادی جراح زیبایی، دکتر داور قانونی مهابادی فوق تخصص جراحی پلاستیک، دکتر داور قانونی مهابادی فوق تخصص زیبایی، دکتر داور قانونی مهابادی فوق تخصص ترمیمی و سوختگی، دکتر داور قانونی مهابادی متخصص گوش و حلق و بینی، دکتر داور قانونی مهابادی جراح بینی، دکتر داور قانونی مهابادی رینوپلاستی، دکتر داور قانونی مهابادی فوق تخصص آندوسکوپی بینی و سینوس، دکتر داور قانونی مهابادی فوق تخصص جراحی قاعده جمجمه
تخصص ها
تصویر
داور قانونی مهابادی
جراح زیبایی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص زیبایی. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر