منو
X

تصویر
محمدرضا رنجکش
متخصص زیبایی
(4)
آمار این متخصص
(4) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

70%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر محمدرضا رنجکش هستم، دانشیار و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، و دارای تخصص در زمینه ی درماتولوژی (بیماری های پوست و مو). در این قسمت می توانم به اختصار شرحی از سوابق تحصیلی، شغلی، و دیگر فعالیت هایی که تا کنون داشته ام را ارائه دهم:
قابل ذکر می باشد که بعد از پایان دوره ی متوسطه و شرکت در کنکور سراسری با اخذ رتبه ی ۸۶ توانستم در رشته ی پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شوم، اما در سال ۱۳۷۵ به دانشگاه علوم پزشکی تبریز منتقل شدم توانستم در سال ۱۳۷۹ دوره ی پزشکی عمومی را به اتمام برسانم. بعد از این دوره در امتحانات تخصصی شرکت کرده و در رشته ی تخصصی درماتولوژی در دانشگاه تهران (بیمارستان رازی) پذیرفته شدم و در نهایت در سال ۱۳۸۳ بورد تخصصی خود را در این رشته اخذ کردم. بعد از اتمام این دوره به شهر تبریز (محل تولد) بازگشته و فعالیت خود را در سمت یک استادیار در دانشگاه علوم پزشکی تبریز آغاز کرده و هم چنین به انجام فعالیت های درمانی پرداختم. در حال حاضر سمت دانشیار را در این دانشگاه دارم و در کنار فعالیت های آموزشی و علمی-پژوهشی، به عنوان یک درماتولوژیست نیز خدمات درمانی و زیبایی متعددی را در این حیطه به شهروندان عزیز ارائه می کنم. قابل ذکر می باشد که در حاضر در مجامعی از قبیل انجمن متخصصین پوست اروپا و انجمن متخصصین پوست آمریکا عضو می باشم. از دیگر فعالیت هایم می توانم به راه اندازی و مدیریت کلینیک پوست و لیزر ولیعصر در تبریز اشاره کنم. که در این کلینیک جمعی از متخصصان مجرب در زمینه های لیزر، زیبایی، پوست و مو گرد هم جمع آمده اند تا به روزترین و بهترین خدمات درمانی، زیبایی و لیزر را به شما عزیزان ارائه کنند. من نیز هم اکنون بعد از چند سال فعالیت تخصصی در این حیطه و تجربه ی انجام جراحی های درمانی و زیبایی در زمینه ی پوست و مو، در خدمت شما هموطنان عزیز می باشم. آنچه در حیطه ی فعالیت های من قرار می گیرد و شما عزیزان می توانید از آن بهره مند شوید شامل: خدمات جراحی پوستی (جراحی ضایعات ناخن ها، ضایعات ناحیه پلک، تومورهای خوش خیم و بدخیم پوست، کیست ها و توده ها، جوش های چرکی، درمان خال با رادیوفرکانسی، درمان زگیل با انجماد درمانی، ….)، خدمات زیبایی پوست از نوع جراحی (لیپولیزر، لیپوماتیک و لیپوساکشن به منظور تخلیه چربی و سفت کردن پوست صورت، گردن، باسن و غبغب؛ کاشت مو در نواحی سر، ابرو، ریش و حتی مژه ها؛ بهبود و ترمیم اسکارهای زخم و آکنه؛ تزریق چربی به صورت و بدن؛ برجسته کردن گونه ها؛ جراحی لیفت صورت و ابرو بدون بیهوشی؛ لیفت با نخ؛ درم ابریشن؛ جراحی زیبایی ناحیه تناسلی؛ سابسیژن؛ تزریق فیلر؛ ….)، خدمات زیبایی از نوع غیر جراحی (پیلینگ، میکرودرم ابریشن، میکرونیدلینگ، لیزر co2 فرکشنال، لیزر کیوسوئیچ/ Qswitch، لیزر پی دی ال/ PDL، اسکلروتراپی، تزریق بوتاکس، آر اف فرکشنال/ RF Fractional، لیزر آر اف و اولتراسوند، لیزر آی پی ال/ IPL، رفع موهای زائد بدن و صورت، مزوتراپی، پلاسما، پی آر پی/ PRP، ….)، و غیره می شود. بیماران و زیباجویان عزیز در صورت نیاز به ارتباط با من و بهره مندی از خدماتم در زمینه های نام برده می توانند با هماهنگی قبلی کلینیک پوست و لیزر ولیعصر مراجعه کنند. شماره تلفن کلینیک در این پروفایل ثبت شده است، لطفا برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس حاصل فرمایید. هدف من و همکارانم در این کلینیک ارائه ی بهترین خدمات درمانی و زیبایی (جراحی، غیر جراحی) در حیطه ی پوست و مو و حفظ سلامت و شادابی شما عزیزان می باشد، با ما در ارتباط باشید.

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک کلینیک پوست و لیزر ولیعصر تبریز
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه دانشگاه تهران
 • رشته تحصیلی بیماری های پوست و مو (درماتولوژی)
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی مدیر کلینیک پوست و لیزر ولیعصر تبریز
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر محمدرضا رنجکش، دکتر رنجکش، دکتر محمدرضا رنجکش متخصص پوست و مو، دکتر محمدرضا رنجکش متخصص زیبایی، دکتر محمدرضا رنجکش متخصص لیزر، دکتر محمدرضا رنجکش فوق تخصص پوست و مو، دکتر محمدرضا رنجکش فوق تخصص زیبایی، دکتر محمدرضا رنجکش متخصص درماتولوژی، دکتر محمدرضا رنجکش درماتولوژیست
تخصص ها
 • جراح زیبایی
 • دکتر جراح پلاستیک
 • دکتر زیبایی
 • متخصص زیبایی
تصویر
محمدرضا رنجکش
متخصص زیبایی
(4)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص زیبایی. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر